Fotowoltaika

W naszej ofercie jest też wykonanie instalacji paneli fotowoltaicznych 👊.
Czy to się opłaca❓
 
Oczywiście, jest to jeden ze sposobów darmowej energii, który na pewno się Państwu zwróci 😎.
 
W jaki sposób taka instalacja się zwraca❓
 
W związku z tym, że jest to energia ze słońca, więc takie inwestycje są dofinansowane przez różne podmioty. Dzięki korzystaniu z tej instalacji nie muszą Państwo płacić wyższych cen za prąd. Żywotność szacuje się na minimum 20 lat, wiec jest to kilkadziesiąt lat generowania przez Państwa oszczędności, które zaczynają się już w 1. dniu po uruchomieniu instalacji. Kolejnym plusem jest fakt, że jest to zielona energia, która nie zanieczyszcza środowiska.
 
Co z nadmiarem energii❓
 
Energię jaką Państwo wytworzą jest wykorzystywana we własnym gospodarstwie domowym lub firmie, a jej nadmiar zostanie oddany do sieci.
 
W jaki sposób mogę dostać dofinansowanie❓
 
Wystarczy wypełnić formularz znajdujący na stronie internetowej gminy 👍.
 
Panele jakiej firmy montujemy oraz całą instalacje❓
 
W naszej firmie wykorzystujemy akcesoria firmy Hewalex. Jest to sprawdzona polska marka, działa na rynku już ponad 30 lat. Oferuje ona kompletne, wytrzymałe oraz wytwarzane z najwyższej jakości produktów instalacje fotowoltaiczne. W skład tej instalacji wchodzą wszystkie niezbędne elementy do jej funkcjonowania:
✔️panele fotowoltaiczne,
✔️inwerter,
✔️systemy mocujące,
✔️wyłączniki DC, AC,
✔️kable,
✔️ konektory MC4,
 
Czy my to wykonujemy❓
 
Oczywiście 😃. Nasza firma oferuje w tej dziedzinie profesjonalne wykonanie takiej instalacji. Jesteśmy w gronie zaufanych, certyfikowanych instalatorów @Hewalex. Gwarantujemy sprawne oraz fachowe wykonanie montażu całej instalacji.
 
‼️Jeżeli nie chcesz płacić więcej za prąd. Chcesz być uniezależniony energetycznie i szukasz sprawdzonej firmy oferującej oraz montującej energię ze słońca 🌞, to zapraszamy do kontaktu 😃.