Instalacja Grzejnikowa

Instalacja Grzejnikowa jest najbardziej znanym sposobem ogrzewania domu. W naszej firmie instalacja ta wykonywana jest z rur:

  • Miedzianych,
  • Stali zaciskowej,
  • Rur Pex,
  • Rur PP łączonych za pomocą zgrzewania,

Grzejniki, które montujemy są nowoczesne i sprawdzone przez wielu klientów.

Oferujemy Państwu dwa rodzaje grzejników:

  1. Stalowe:

Ważną zaletą grzejników stalowych jest możliwość nadania im eleganckiego wyglądu. Mogą więc być szczególnym elementem dekoracyjnym. Nasza firma szczególnie zwraca uwagę na jakość oraz dobrą cenę, dlatego naszym klientom oferujemy grzejniki uznanych marek m. in. PURMO, RADSON, KERMI, ALATUS. Każda z tych firm wyróżnia się ogromnym doświadczeniem w branży, oferuje nowoczesne rozwiązania oraz gwarantuje wysoką jakość swoich produktów.

  1. Aluminiowe:

Są one znakomitym zastępcą starych grzejników w przypadku modernizacji instalacji, ponieważ odpowiadają im pod względem wielkości i mocy. Ze względu na dużą przewodność cieplną aluminium, grzejniki te szybko się nagrzewają, co zdecydowanie ułatwia sterowanie pracą instalacji grzewczej. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć grzejniki aluminiowe włoskiej firmy SERIR oraz polskiej Armatury krakowskiej.  

  1. Grzejniki łazienkowe i dekoracyjne grzejniki pokojowe:

W naszej ofercie są również grzejniki łazienkowe i dekoracyjne pokojowe. Grzejniki łazienkowe mają stosunkowo niewielką efektywność, ale jako uzupełninie stosowanego często w łazience ogrzewania podłogowego sprawdzają się bardzo dobrze. Często służą one do suszenia ręczników, więc często wyposaża się je w grzałkę elektryczną. 

W ciągu kilkunastoletniej naszej działalności zamontowaliśmy i uruchomiliśmy setki takich kotłów, dlatego wiemy jak zaspokoić Państwa potrzeby. Naszym atutem jest też posiadanie własnego zespołu Serwisantów, którzy znają się na swoim fachu i pomogą wyjść z każdej opresji.