Instalacja wodno-kanalizacyjna

  • Instalacje wodno-kanalizacyjną wykonuje się po zakończeniu stanu surowego, ale już podczas budowy domu warto przeprowadzić część prac, np. przygotować wyprowadzenia do podłączenia z siecią wodno-kanalizacyjną i dostosować ich lokalizację do planowanych przyłączy.

Jakie rury?

W wewnętrznych instalacjach kanalizacyjnych, używane są obecnie rury z PCV. Zastosowanie mają rury o różnych średnicach nominalnych, zależnie od ich przeznaczenia:

  • 110 mm – do układnia pionów i odprowadzania sedesów,
  • 75 mm – jako piony nie odprowadzające ścieków z sedesów,
  • 50 mm – do wykonywania odgałęzień do umywalek,
  • 40 mm – do tworzenia krótkich podłączeń do pojedyńczych umtwalek i brodzików.

W naszych sklepach oferujemy towary najwyższej jakości, ponieważ wiemy, że jakość materiałów, które sprzedajemy jest najlepszą wizytówką dla nas. Nasza firma także wykonuje instalacje wodnokanalizacyjną zewnętrzną oraz wewnętrzną, które są obowiązkowym elementem każdego domu. Dzięki prawie 20-letniemu doświadczeniu, wiemy, że każda instalacja jest inna. Nie jest dla nas trudnością wykonanie domowej oczyszczalni ścieków, podłączeń przykanalika, wody z sieci wodociągowej lub ze studni. Nasze zespoły fachowców są zawsze do Państwa dyspozycji. Jesteśmy pewni, że stawią czoła największym wymaganiom.